Genel

Bilgiç Hukuk Bürosu – Silivri Avukat Ezgi Merve SAPMAZ

Avukat Ezgi Merve SAPMAZ tarafından kurulan Bilgiç Hukuk ve Avukatlık Bürosu, alanında uzman, dinamik kadrosuyla, avukatlık meslek, disiplin ve etik kurallarının bilincinde, karşılıklı güven ile saygı esasına dayalı ve güncel bilgisiyle müvekkillerine en iyi avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetini sunmayı kendisine amaç olarak benimsemiştir. Hukuk büromuz en iyi sonuca en hızlı şekilde ulaşmak amacıyla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Silivri ilçesinde faaliyet gösteren bir hukuk ve avukat bürosudur.

Hukuk ve Avukatlık Büromuz, lokasyon olarak Silivri Adalet Sarayı ve Silivri Belediyesi’nin hemen yanı başında, Silivri Kapalı Ceza İnfaz Kurumları Kampüsüne 10 dakika mesafede yer almaktadır.

Kaliteli avukatlık hizmeti vermek ve müvekkillerimizin problemlerine doğru, akılcı çözüm bulabilmek amacıyla içtihat, mevzuat ve doktirinsel tüm araştırmaları yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı amaçlayan Bilgiç Hukuk ve Avukatlık Bürosu olarak , ceza hukuku ve aile hukuku başta olmak üzere birçok alanda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu